-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукція борошномельно-крупяної промисловості
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
ef8d2a908eb34590a22ee49605c2221a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-05-000939-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція борошномельно-крупяної промисловості
Примітки:
Загальний фонд
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.02.2021 09:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH