• Відкриті торги
  • КЕП

Активна електроенергія

Оголошено тендер

734 104.00 UAH
Номер: 5e5a18811bb54219973a0acf2ffd4132
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-04-016820-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Навчально-виховний комплекс «Домінанта» (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія – СШ №204 з поглибленим вивченням фізичної культури)
Замовник: Навчально-виховний комплекс «Домінанта» (дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня - суспільно-гуманітарна гімназія – СШ №204 з поглибленим вивченням фізичної культури)
Очікувана вартість: 734 104.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Активна електроенергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 04.02.2021 23:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума734 104.00 UAH