-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
69e82c18d15243e5b789ab93fb4d5983
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-04-002167-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Примітки:
річний план закупівель
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.02.2021 09:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума500 000.00 UAH