-
Відкриті торги
-
КЕП
Сирні продукти (сир кисломолочний та сир твердий)
Оголошено тендер
569 655.00
UAH
Номер:
714eede883c543cebae4a224fca0751a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-03-011353-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
569 655.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сирні продукти (сир кисломолочний та сир твердий)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.02.2021 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума569 655.00 UAH