-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова твердих порід першої групи, крім берези
Оголошено тендер
577 170.00
UAH
Номер:
04b7685bb9ff453e9d888145ee9c89e1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-03-001797-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Васильківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408349
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, Васильків, ПОКРОВСЬКА 15/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
577 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова твердих порід першої групи, крім берези
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
03.02.2021 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума577 170.00 UAH