-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, паливо дизельне)
Оголошено тендер
349 930.00
UAH
Номер:
65d034ad9e214c81ba146f3f72156a97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-03-000586-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
349 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, паливо дизельне)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.02.2021 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗагальний фонд
Сума349 930.00 UAH