-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні семінари за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення навчальних семінарів, вдосконалення майстерності екскурсоводів та гідів-перекладачів м. Києва в рамках Академії гостинності в м. Києві»)
Оголошено тендер
700 000.00
UAH
Номер:
869035c328ba45448833068db322f38b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-02-016116-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 12 літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41492529
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 12 літера А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчальні семінари за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення навчальних семінарів, вдосконалення майстерності екскурсоводів та гідів-перекладачів м. Києва в рамках Академії гостинності в м. Києві»)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
80522000-9 Навчальні семінари
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
02.02.2021 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH