-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 33696300-8 Хімічні реактиви; 33696500-0 Лабораторні реактиви)
Оголошено тендер
257 921.68
UAH
Номер:
2f7e371758aa444c81c4a24ee1ed35ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-30-000016-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "ООКДЦ" ООР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33386813
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Суднобудівна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "ООКДЦ" ООР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33386813
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Суднобудівна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
257 921.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696200-7 Реактиви для аналізів крові; 33696300-8 Хімічні реактиви; 33696500-0 Лабораторні реактиви)
Примітки:
Альбумін 60 (зі стандартом) 53597 33696200-7 наб 2
Білірубін загальний 120 53230 33696200-7 наб 5
Білірубін прямий 30 53232 33696200-7 наб 2
Білок загальний 60 (зі стандартом) 53986 33696200-7 наб 2
Глюкоза 500 53301 33696200-7 наб 4
Креатинін 60 53250 33696200-7 наб 4
Сечова кислота 60 53583 33696200-7 наб 5
Сечовина 120 53587 33696200-7 наб 4
Тригліцериди 60 53460 33696200-7 наб 4
Холестерин 500 53359 33696200-7 наб 1
Холестерин ліпопротеїну високої густини ( ЛпВГ ) прямий 120 53391 33696200-7 наб 4
Аспартатамінотрансфераза 120 52923 33696200-7 наб 5
Аланінамінотрансфераза 120 52954 33696200-7 наб 5
Лактатдегідрогеназа 30 53072 33696200-7 наб 2
Креатинкіназа 30 (CК) 53001 33696200-7 наб 2
Амілаза 30 52941 33696200-7 наб 5
Гама-глутамілтрансфераза 60 (ГГТ) 53027 33696200-7 наб 6
Фосфатаза лужна 60 52928 33696200-7 наб 6
Тимолова проба (300) 43203 33696200-7 наб 5
Білкові фракції 61900 33696200-7 наб 5
Контрольна сироватка норма 47869 33696200-7 наб 3
Контрольна сироватка патологія 47869 33696200-7 наб 3
Мультикалібратор рівень 1 30216 33696200-7 наб 2
СРБ-латекс-тест 200 набір реагентів для визначенняС-РЕАКТИВНОГО БІЛКУ В СИРОВАТЦІ КРОВІ ЗА ПРИНЦИПОМ ЛАТЕКСНОЇ АГЛЮТИНАЦІЇ 63234 33696200-7 наб 18
РФ-латекс-тест-набір 200 реагентів для визначення вмісту ревматоїдного фактору в сироватці крові, 200визн., (2,0 мл) 55112 33696200-7 наб 18
АСЛ-О-латекс-тест 200 ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ АНТИСТРЕПТОЛІЗИНУ-О В СИРОВАТЦІ КРОВІ ЗА ПРИНЦИПОМ ЛАТЕКСНОЇ АГЛЮТИНАЦІЇ 200 ВИЗНАЧЕНЬ 63271 33696200-7 наб 18
АЧТЧ Активований частковий тромбопластиновий час 5х5мл. у складі: R1 5х5 мл; R2 5х5мл. 30592 33696200-7 наб 6
Набір Фібріноген 5х2 мл. у складі: R1 5х2 мл.; R2 3х30 мл. 30541 33696200-7 наб 7
Набір Тромбіновий час 10х2 мл. у складі: R1 10х2 мл. 30540 33696200-7 наб 6
Набір Протромбіновий час 10х2 мл. у складі: R1 10х2 мл 30591 33696200-7 наб 8
Азопірамова проба 54551 33696300-8 наб 4
Гель для УЗД високої в'язкості блакитний, 5000 гр 58735 33696300-8 кан 22
Para 12 Extend (контроль) 42651 33696200-7 шт 6
Ділуєнт NormaDil SYS, 20 л (до аналізатору Sysmex KX-21N) 42651 33696200-7 шт. 30
Миючий розчин Norma Hypoclean Strong(до аналізатору SysmexKX-21N) 59058 33696300-8 шт. 10
Лізуючий розчин NormaLyse-WH SYS(до аналізатору SysmexKX-21N) 61165 33696200-7 шт. 30
PARASEP (фекальний концентратор) 43374 33696500-0 шт 100
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
30.01.2021 00:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Альбумін 60 (зі стандартом)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Білірубін загальний 120
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Білірубін прямий 30
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Білок загальний 60 (зі стандартом)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Глюкоза 500
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Креатинін 60
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Сечова кислота 60
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Сечовина 120
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Тригліцериди 60
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Холестерин 500
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Холестерин ліпопротеїну високої густини ( ЛпВГ ) прямий 120
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Аспартатамінотрансфераза 120
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Аланінамінотрансфераза 120
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Лактатдегідрогеназа 30
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Креатинкіназа 30 (CК)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
Амілаза 30
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Гама-глутамілтрансфераза 60 (ГГТ)
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
Фосфатаза лужна 60
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
Тимолова проба (300)
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Білкові фракції
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
Контрольна сироватка норма
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Контрольна сироватка патологія
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Мультикалібратор рівень 1
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
СРБ-латекс-тест 200 набір реагентів для визначенняС-РЕАКТИВНОГО БІЛКУ В СИРОВАТЦІ КРОВІ ЗА ПРИНЦИПОМ ЛАТЕКСНОЇ АГЛЮТИНАЦІЇ
Кількість
18 набір
Період постачання
(не задано)
РФ-латекс-тест-набір 200 реагентів для визначення вмісту ревматоїдного фактору в сироватці крові, 200визн., (2,0 мл)
Кількість
18 набір
Період постачання
(не задано)
АСЛ-О-латекс-тест 200 ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ АНТИСТРЕПТОЛІЗИНУ-О В СИРОВАТЦІ КРОВІ ЗА ПРИНЦИПОМ ЛАТЕКСНОЇ АГЛЮТИНАЦІЇ 200 ВИЗНАЧЕНЬ
Кількість
18 набір
Період постачання
(не задано)
АЧТЧ Активований частковий тромбопластиновий час 5х5мл. у складі: R1 5х5 мл; R2 5х5мл.
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
Набір Фібріноген 5х2 мл. у складі: R1 5х2 мл.; R2 3х30 мл.
Кількість
7 набір
Період постачання
(не задано)
Набір Тромбіновий час 10х2 мл. у складі: R1 10х2 мл.
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
Набір Протромбіновий час 10х2 мл. у складі: R1 10х2 мл
Кількість
8 набір
Період постачання
(не задано)
Азопірамова проба
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Гель для УЗД високої в'язкості блакитний, 5000 гр
Кількість
22 штуки
Період постачання
(не задано)
Para 12 Extend (контроль)
Кількість
6 штуки
Період постачання
(не задано)
Миючий розчин Norma Hypoclean Strong(до аналізатору SysmexKX-21N)
Кількість
10 штуки
Період постачання
(не задано)
Лізуючий розчин NormaLyse-WH SYS(до аналізатору SysmexKX-21N) 0,5л
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
Ділуєнт NormaDil SYS, 20 л (до аналізатору Sysmex KX-21N)
Кількість
30 штуки
Період постачання
(не задано)
PARASEP (фекальний концентратор)
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума257 921.68 UAH