-
Відкриті торги
-
КЕП
кодом ДК 021:2015 (CPV 2008) (ДК 021:2015) - 09130000-9 — Нафта і дистиляти 09132000-3 - Бензин марки (або еквівалент) А-92- (відомість), 09132000-3-Бензин марки(або еквівалент) А-95-(відомість) ,09134200-9 - Дизельне паливо (відомість),09130000-9 -Газ скраплений- (відомість).
Оголошено тендер
2 031 500.00
UAH
Номер:
a197485a7da646898719f7ede136f383
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-29-013256-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучацький комбінат комунальних підприємств"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353207
-
Адреса:
48400, Україна, Тернопільська область, м. Бучач, вул. Галицька, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 031 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
кодом ДК 021:2015 (CPV 2008) (ДК 021:2015) - 09130000-9 — Нафта і дистиляти
09132000-3 - Бензин марки (або еквівалент) А-92- (відомість), 09132000-3-Бензин марки(або еквівалент) А-95-(відомість) ,09134200-9 - Дизельне паливо (відомість),09130000-9 -Газ скраплений- (відомість).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.01.2021 15:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин марки (або еквівалент)
Кількість
23000 літр
Період постачання
(не задано)
Бензин марки (або еквівалент)
Кількість
4000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
40000 літр
Період постачання
(не задано)
газ скраплений
Кількість
45000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис1631500
Сума1 631 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис400000
Сума400 000.00 UAH