• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

1 733 771.40 UAH
Номер: 1fdc12b4e4124ba085f590ff0bf08adb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-27-002153-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Маловільшанська сільська рада
Замовник: Маловільшанська сільська рада
Очікувана вартість: 1 733 771.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 27.01.2021 13:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЕлектрична енергія
Сума1 733 771.40 UAH