-
Відкриті торги
-
КЕП
Турова акустична система типу Лінійний масив 8” PARKLINE-8 (або еквівалент) 14 кВт RMS, 4 смуги, 14 акустичних кабінетів
Оголошено тендер
670 000.00
UAH
Номер:
622648ec1b9547b68cc0020db14e5f3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-27-007662-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Заклад культури "Міський Палац мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23056167
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, Стрілецька, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Заклад культури "Міський Палац мистецтв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23056167
-
Адреса:
21007, Україна, Вінницька область, Вінниця, Стрілецька, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
670 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Турова акустична система типу Лінійний масив 8” PARKLINE-8 (або еквівалент) 14 кВт RMS, 4 смуги, 14 акустичних кабінетів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
27.01.2021 12:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет Вінницької ТГ
Сума670 000.00 UAH