• Відкриті торги
  • КЕП

Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо)

Оголошено тендер

1 992 750.00 UAH
Номер: fdb48450ca794826960b01b4bc3c8ec6
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-26-013395-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління поліції охорони в Луганській області
Замовник: Управління поліції охорони в Луганській області
Очікувана вартість: 1 992 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти (Бензин А-92, Бензин А-95, Дизельне паливо)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 26.01.2021 16:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 992 750.00 UAH