• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування ЗИЛ

Оголошено тендер

30 000.00 UAH
Номер: 7ec4252da6ae4330a98ca1ee3a523347
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-26-007648-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування ЗИЛ
Примітки: м. Токмак
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Спеціальні норми та інше: 000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування: 26.01.2021 13:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума30 000.00 UAH