-
Відкриті торги
-
КЕП
«М’ясо» Свинина(тазостегнова частина вищого ґатунку без кістки) охолоджена, Курятина (філе) охолоджена
Оголошено тендер
219 831.17
UAH
Номер:
272001b44ba84c62bde70285e4d5d6cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-26-001055-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523929
-
Адреса:
70500, Україна, Запорізька область, Оріхів, вул Героїв Крут,1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523929
-
Адреса:
70500, Україна, Запорізька область, Оріхів, вул Героїв Крут,1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
219 831.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«М’ясо» Свинина(тазостегнова частина вищого ґатунку без кістки) охолоджена, Курятина (філе) охолоджена
Примітки:
Процедура закупівлі ст.4 ч.2 п.5 Закону
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.01.2021 11:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«М’ясо» Свинина(тазостегнова частина вищого ґатунку без кістки) охолоджена
Кількість
1096 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
«М’ясо» Курятина (філе) охолоджена
Кількість
1115 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума219 831.17 UAH