• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації

Оголошено тендер

289 000.00 UAH
Номер: 34104216116a40079c42e2184c064863
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-25-008050-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області
Очікувана вартість: 289 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.01.2021 20:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41800, м. Білопілля, вул. Макаренка, буд. 7)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41700, м. Буринь, вул. Пилипа Орлика, буд. 6)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41400, м. Глухів, вул. Спаська, буд. 54)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41615, м. Конотоп, вул. Депутатська, буд. 2)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42400, смт. Краснопілля, вул. Перемоги, буд. 22А)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41301, м. Кролевець, вул. Спортивна, буд. 9)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42200, м. Лебедин, вул. Шевська, буд. 6Б)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42100, смт. Недригайлів, вул. Сумська, буд. 1)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42706, м. Охтирка, вул. Сумська, буд. 48)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41500, м. Путивль, вул. І. Путивльського, буд. 34)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42000, м. Ромни, вул. Гетьмана Мазепи, буд. 3)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42600, м. Тростянець, вул. Миру, буд. 2)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41100, м. Шостка, вул. Депутатська, буд. 1)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41200, смт. Ямпіль, бул. Ювілейний, буд. 3)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42800, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, буд. 9А)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (41000, м. Середино-Буда, вул. Троїцька, буд. 14)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Послуги з централізованого спостереження, реагування та обслуговування систем охоронної і тривожної сигналізації (42500, смт. Липова Долина, вул. Роменська. буд. 51)
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Пенсійного фонду України
Сума289 000.00 UAH