-
Відкриті торги
-
КЕП
Сир твердий та сир кисломолочний
Оголошено тендер
276 000.00
UAH
Номер:
a693694ca8944b259c80bd7e659c9069
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-24-000141-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія Комунального закладу "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26033132
-
Адреса:
75700, Україна, Херсонська область, Скадовський р-н., м. Скадовськ, вул. Шмідта, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
276 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сир твердий та сир кисломолочний
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.01.2021 11:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума276 000.00 UAH