-
Відкриті торги
-
КЕП
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки)
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
c987e58d7ea04b4282196d9a0183b060
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-22-011290-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Фізкультури, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Фізкультури, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з заправки, відновлення картриджів та ремонту оргтехніки)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
22.01.2021 16:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума350 000.00 UAH