• Відкриті торги
  • КЕП

Комплектуючі для спектрофлуориметра

Оголошено тендер

1 232 660.00 UAH
Номер: 25da02d29efc4b3382727eb8abb8c0da
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-22-001963-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Національний університет "Львівська політехніка"
Замовник: Національний університет "Львівська політехніка"
Очікувана вартість: 1 232 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплектуючі для спектрофлуориметра
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38620000-7 Поляризаційні матеріали
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.01.2021 11:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проєкту G5647 «Визначення доз експонування та ідентифікація радіоактивного джерела при радіаційних аваріях», який виконується за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки»,
Сума1 232 660.00 UAH