-
Відкриті торги
-
КЕП
Драбини, вишки, підмост, сейфи, люки, сухі будівельні суміші, ґрунтовка, штукатурка, дюбеля, плінтуси, клеї, плита стельова, стрічки, стяжки, хомути, євроруберойд, інші будівельні товари
Оголошено тендер
1 847 800.30
UAH
Номер:
d853c995a50b4aeb8f6184888ffdc03b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-22-000681-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 847 800.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Драбини, вишки, підмост, сейфи, люки, сухі будівельні суміші, ґрунтовка, штукатурка, дюбеля, плінтуси, клеї, плита стельова, стрічки, стяжки, хомути, євроруберойд, інші будівельні товари
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування:
22.01.2021 09:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 – Драбини, вишки, підмост
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 2 – Сейфи
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 3 – Люки чавунні
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 4 – Люки полімерно-композитні
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 5 – Сухі будівельні суміші, ґрунтовка, штукатурка, інші будівельні товари
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 6 – Дюбеля, плінтуси, клеї, плита стельова, стрічки, стяжки, хомути, євроруберойд, інші будівельні товари
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 847 800.30 UAH