-
Відкриті торги
-
КЕП
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене, М'ясо свинини охолоджене
Оголошено тендер
646 500.00
UAH
Номер:
4aa2bd748aba425094f0d1c1fef5accd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-21-011303-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
646 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене, М'ясо свинини охолоджене
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням тендерного комітету, протокол № 21 від 21.01.2021 р.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.01.2021 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума646 500.00 UAH