-
Відкриті торги
-
КЕП
Самоскид - 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
3 700 000.00
UAH
Номер:
1b166c5c81224c058ad03c310f59ada6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-21-003045-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Самоскид - 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
21.01.2021 11:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Самоскид 16м3 на шассі Ford Trucks 3542 D DC (EURO-5) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 700 000.00 UAH