• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок (повторно)

Оголошено тендер

1 320 000.00 UAH
Номер: e900008b63c04a2c8286b03879fb079d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-20-004083-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 1 320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Механічне стикове з'єднання конвеєрних стрічок (повторно)
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 20.01.2021 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 320 000.00 UAH