-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясо (Куряче філе(охолоджене),яловичина(охолоджена),печінка(заморожена)
Оголошено тендер
686 800.00
UAH
Номер:
25600b2392a841109bd8287265fb9669
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-20-005282-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114014
-
Адреса:
64207, Україна, Харківська область, Балаклія, вул.Центральна, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114014
-
Адреса:
64207, Україна, Харківська область, Балаклія, вул.Центральна, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
686 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо (Куряче філе(охолоджене),яловичина(охолоджена),печінка(заморожена)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.01.2021 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума686 800.00 UAH