• Відкриті торги
  • КЕП

Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: «ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)

Оголошено тендер

244 835.00 UAH
Номер: 5a72bcc224a744d98f1af557268c565f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-19-004780-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради
Очікувана вартість: 244 835.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціальні продукти харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію: «ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKU Nutri 3 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Концентрат/PKU Nutri 2 Concentrate» або еквівалент; «ФКУ Нутрі 2 Енерджі/PKU Nutri 2 Еnergy» або еквівалент (ДК 021:2015 – 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами)
Примітки: Процедура закупівлі здійснюється згідно Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.01.2021 11:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума244 835.00 UAH