• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія

Оголошено тендер

1 648 480.00 UAH
Номер: 8a95dc74a9714e93b9e8c2cd34eef28c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-15-006945-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського
Замовник: Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського
Очікувана вартість: 1 648 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія
Примітки: Закупівля мультилотова Лот №1 – Електрична енергія з постачання на розподільну підстанцію РП 287 будівлі НБУВ за адресою: 03039, Україна, м. Київ, Голосіївський район, проспект Голосіївський,3, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія. Лот №2 – Електрична енергія з постачання на трансформаторну підстанцію ТП 2878 будівлі НБУВ за адресою: 01033, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Володимирська, 62, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 15.01.2021 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лот №1 – Електрична енергія з постачання на розподільну підстанцію РП 287 будівлі НБУВ за адресою: 03039, Україна, м. Київ, Голосіївський район, проспект Голосіївський,3, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 576814 Кіловат-година
Період постачання (не задано)
Лот №2 – Електрична енергія з постачання на трансформаторну підстанцію ТП 2878 будівлі НБУВ за адресою: 01033, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Володимирська, 62, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:09310000-5 - Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 82578 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 648 480.00 UAH