-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з ремонту паркових лав на території Курахівської міської територіальної громади
Оголошено тендер
361 940.00
UAH
Номер:
ce8da9235f8743028160971ccfecd169
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-14-006404-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
361 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з ремонту паркових лав на території Курахівської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.01.2021 16:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума361 940.00 UAH