-
Відкриті торги
-
КЕП
«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки Молоко пастеризоване та Молоко згущене
Оголошено тендер
672 219.00
UAH
Номер:
c705af8032c947079038577235eb7fd0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-13-000184-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
672 219.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки
Молоко пастеризоване та Молоко згущене
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
13.01.2021 08:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума672 219.00 UAH