• Відкриті торги
  • КЕП

Ноутбуки

Оголошено тендер

444 000.00 UAH
Номер: 42e90620a19d47e69bff862bd4e4ea8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-12-001657-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
Очікувана вартість: 444 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 12.01.2021 18:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH