-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукція борошномельно-круп`яної промисловості
Оголошено тендер
76 960.00
UAH
Номер:
58b66389b00d4411b3e621116d13f938
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-12-002684-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коммунальний заклад" Попаснянський обласний психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190047
-
Адреса:
93300, Україна, Луганська область, Попасна, Луганська область, місто Попасна, вулиця Польова 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція борошномельно-круп`яної промисловості
Примітки:
Загальний фонд
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2021 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума0.00 UAH