-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра, ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Оголошено тендер
2 159 263.36
UAH
Номер:
6597a50ca5c447d9941b15fe34e7fb98
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-12-000006-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ МИТНО-ПОДАТКОВОЇ СПРАВИ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ПРИ УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36574474
-
Адреса:
49126, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космодромна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 159 263.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (послуги з харчування для загальноосвітніх закладів м. Дніпра, ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
12.01.2021 03:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 159 263.36 UAH