-
Відкриті торги
-
КЕП
батон вищого ґатунку, хліб пшеничний першого гатунку
Оголошено тендер
632 000.00
UAH
Номер:
74dd9c5e903c4ca9b82585dc31c091ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-08-000573-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ Комунальна установа Сумської обласної ради Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189446
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, місто Кролевець, Сумська область, м.Кролевець, бульвар Шевченка,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Комунальна установа Сумської обласної ради Кролевецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189446
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, місто Кролевець, Сумська область, м.Кролевець, бульвар Шевченка,59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
632 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
батон вищого ґатунку, хліб пшеничний першого гатунку
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.01.2021 14:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
батон вищого ґатунку
Кількість
12400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
хліб пшеничний першого гатунку
Кількість
13000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума632 000.00 UAH