-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 380 000.00
UAH
Номер:
66f0650f74af4a0fa1005657a43cace0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-06-002027-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
06.01.2021 16:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
1300000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 380 000.00 UAH