-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015:15540000-5- Сирні продукти (Сир твердий , сир кисломолочний)
Оголошено тендер
645 829.00
UAH
Номер:
5134ad6aff7148f899c944d11dfb3a6c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-06-001702-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
645 829.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:15540000-5- Сирні продукти (Сир твердий , сир кисломолочний)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.01.2021 12:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сир кисломолочний
Кількість
7174.5 кілограм
Період постачання
(не задано)
Сир твердий
Кількість
378.3 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума645 829.00 UAH