• Відкриті торги
  • КЕП

Аміачна селітра

Оголошено тендер

324 000.00 UAH
Номер: 82542ffdd4ba4b7580b71abf7b0d1deb
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-30-000279-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
Замовник: Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
Очікувана вартість: 324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аміачна селітра
Примітки: річний план закупівлі на 2021 рік
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 30.12.2020 08:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума324 000.00 UAH