-
Відкриті торги
-
КЕП
Яйця курячі
Оголошено тендер
1 651 195.00
UAH
Номер:
545b0323be454363ab763c46ab623d84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-29-003224-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, Шевченка, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 651 195.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яйця курячі
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.12.2020 10:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти загального та спеціального фонду
Сума1 651 195.00 UAH