-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Картриджі
Оголошено тендер
12 963.60
UAH
Номер:
16e6cb6d042345e98b6fa8413c16f92c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-28-002013-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київська митниця Держмитслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
43337359
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, Київ, бульвар Гавела Вацлава,8а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 963.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картриджі
Примітки:
економія коштів після проведення процедури відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.12.2020 10:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 963.60 UAH