-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з дослідження грунтів в місцях тимчасового зберігання відходів
Оголошено тендер
419 540.00
UAH
Номер:
33221a84fedc4e19be43645a70383f3a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-24-014955-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище міського типу Донець, вул. СТАДІОННА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
419 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з дослідження грунтів в місцях тимчасового зберігання відходів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
24.12.2020 17:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума419 540.00 UAH