• Відкриті торги
  • КЕП

2 лота: Лот 1. – Психолептичні засоби – 69 найменувань; Лот 2. – Лікарські засоби різні – 244 найменування

Оголошено тендер

1 000 000.00 UAH
Номер: f4e2758a90e749e98ef7899c86d1965a
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-23-014934-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Сквирський психоневрологічний інтернат
Замовник: Сквирський психоневрологічний інтернат
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 2 лота: Лот 1. – Психолептичні засоби – 69 найменувань; Лот 2. – Лікарські засоби різні – 244 найменування
Примітки: Місцезнаходження замовника - 09000, Київська обл., Сквирський р-н, місто Сквира, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 137. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Найменування та міжнародна непатентована назва, АТХ, а також асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічна специфікація) та по тексту оголошення. Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" по кожному лоту - 33600000-6 - Фармацевтична продукція.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 23.12.2020 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнші джерела власних надходжень
Сума1 000 000.00 UAH