-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) установок пожежогасіння та систем пожежної сигналізації, охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту і цілодобового пожежного спостерігання
Оголошено тендер
534 420.00
UAH
Номер:
1cef85c783af4a54935dd4c2e45779ab
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-22-008037-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТВЗК "Київський академічний театр ляльок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224583
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТВЗК "Київський академічний театр ляльок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224583
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
534 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) установок пожежогасіння та систем пожежної сигналізації, охорони та контролю за системами протипожежної автоматики на пожежному посту і цілодобового пожежного спостерігання
Примітки:
Закупівля на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
22.12.2020 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума534 420.00 UAH