• Відкриті торги
  • КЕП

Активна електрична енергія

Оголошено тендер

2 930 400.00 UAH
Номер: e04cb668d5934c33be2469ec58c803e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-18-003507-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 2 930 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Активна електрична енергія
Примітки: 60236, Чернівецька область, м. Новодністровськ, Промбаза. Категорія Замовника -юридична особи/суб’єкт господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначена у пункті 4 частини першої статті 2
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 18.12.2020 17:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 930 400.00 UAH