-
Відкриті торги
-
КЕП
(Запасні частини для дорожньої техніки)
Оголошено тендер
2 900 000.00
UAH
Номер:
c4cfb50e1c954553b8c6c7d543622c79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-18-002113-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
×
-
Код ЄДРПОУ:
05433011
-
Адреса:
03022, Україна, Київська область, Київ, 03066, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ОХТИРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Запасні частини для дорожньої техніки)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування:
18.12.2020 09:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 900 000.00 UAH