• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

257 400.00 UAH
Номер: 0d81f17a5d8b4c5eb79e8dea1c43648d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-17-017628-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
Замовник: Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
Очікувана вартість: 257 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.12.2020 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 99000 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума257 400.00 UAH