• Відкриті торги
  • КЕП

Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)

Оголошено тендер

1 652 900.28 UAH
Номер: da39565111ad4f1b98d200af537cb44c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-14-013966-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛОСЕРВІС "СВІТАНОК""
Очікувана вартість: 1 652 900.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання електричної енергії (Електрична енергія та супутні послуги)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 14.12.2020 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія та супутні послуги
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 448670 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 652 900.28 UAH