-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
5 351 900.00
UAH
Номер:
aa068ed65ab64deabbab2a252bf57f01
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-11-001664-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Державна організація Комбінат "Прогрес" Державного агентства резерву України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Вацлава Гавела, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація Комбінат "Прогрес" Державного агентства резерву України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
03126, Україна, Київська область, Київ, бульвар Вацлава Гавела, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 351 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.12.2020 12:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
2058423 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума5 351 900.00 UAH