-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
271 212.50
UAH
Номер:
b92c0eb042934f57abed1f9b42169fc4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-11-007628-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
271 212.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
11.12.2020 12:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума271 212.50 UAH