• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

39290000-1 - Фурнітура різна(Дошки шкільні)

Оголошено тендер

39 187.20 UAH
Номер: 1e5b8b01b83f4308bdbde9cbe190c1b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-10-002221-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації
Замовник: Відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації
Очікувана вартість: 39 187.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 39290000-1 - Фурнітура різна(Дошки шкільні)
Примітки: кошти, заощаджені внаслідок аукціону по відкритих торгах UA-2020-05-18-001056-b. Місцезнаходження: 66800, Одеська обл,смт Ширяєве, вул.. Шклярука,13А. Код ЄДРПОУ: 40501683. Категорія: відповідно до п.3 ч.1. ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" в новій редакції від 19.04.2020р – юридична особа є розпорядником бюджетних коштів. Процедура закупівлі -звіт про договір про закупівлю, укладений без використання ЕСЗ.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.12.2020 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дошки шкільні
Код ДК 021:2015: 39292100-6 Класні дошки
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзг. постанови КМУ від 04.04.2018 №237 зі змінами
Сума39 187.20 UAH