-
Відкриті торги
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
916 000.00
UAH
Номер:
8102a9f5130b4bb297e35266be0cdfc6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-07-005658-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
916 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
07.12.2020 16:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума916 000.00 UAH