-
Відкриті торги
-
КЕП
Машина для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
51 000.00
UAH
Номер:
2f7b1d77d1b345428a9fb3647f16f070
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-09-005909-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25787627
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25787627
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
51 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машина для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
09.12.2020 15:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH