-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбуки
Оголошено тендер
420 000.00
UAH
Номер:
88ab1fbf5d294a3cac7ca040704140dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-08-000414-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25787627
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25787627
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
08.12.2020 09:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH