-
Відкриті торги
-
КЕП
Аміачна селітра
Оголошено тендер
324 000.00
UAH
Номер:
65206e828dd44a32a65662a6df606acf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-08-000113-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Асканійська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
35435081
-
Адреса:
74862, Україна, Херсонська область, с. Тавричанка, вул. 40 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
324 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аміачна селітра
Примітки:
річний план закупівель на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добрива
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.12.2020 07:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Сума324 000.00 UAH